Mýty a fakty o Plant-based

Víte, že rostlinné alternativy vůbec nemusí být nudné a už vůbec nechutnají všechny stejně? V dnešní době najdete v obchodech širokou škálu rostlinných produktů od nápojů po dezerty, s různými příchutěmi, takže si vybere i ten největší gurmán.

Víte, že na trhu s rostlinnými alternativami už nenajdete pouze pár sójových výrobky? Naopak možnost volby je obrovská ať už se jedná o typy potravin (alternativy k sýrům, mléku, jogurtům, masu, káva, zmrzliny…) nebo i základní složky – dnes si můžete vybrat mezi výrobky ze sóji, kokosu, mandlí, ovsa, rýže a mnoha jiných.

Víte, že se nemusíte stát vegetariánem nebo veganem, abyste si pochutnali na rostlinných produktech? Rostlinné výrobky můžete bez problémů zařadit do svého běžného jídelníčku. Nemusíte měnit svoje návyky, naopak si ho zpestříte a objevíte nové chutě.

Víte, že se nemusíte vzdát svých oblíbených pochutin, pokud chcete do svého jídelníčku zařadit rostlinné výrobky? V dnešní době je na trhu obrovské množství výrobků, ze kterých si můžete vybrat – takže si stále můžete zahřešit s čokoládovou zmrzlinou nebo kokosovém dezertu.

Víte, že rostlinné alternativy dnes najdete běžně v obchodech? Rostlinné výrobky jsou běžně k dostání v obchodních řetězcích, a tak se nemusíte bát, že byste pro váš oblíbený kokosový nápoj museli jet přes celou republiku.

Víte, že když do jídelníčku zařadíte rostlinné produkty, nemusíte se bát, že budete mít nedostatek vitaminů/minerálních látek/bílkovin? Rostlinné ingredience jako jsou luštěniny, obiloviny, ovoce nebo zelenina obsahují spoustu výživných látek/vitaminů/minerálů. Proto jsou ideálním pomocníkem pro zpestření a obohacení jídelníčku.

Naše rostlinné produkty