Co všechno bychom měli vědět?

Výrobky na rostlinné bázi jsou výborným způsobem, jak si zpestřit jídelníček a udělat něco pro sebe i pro naši planetu. V našem portfoliu najdete výrobky na rostlinné bázi ve formě nápojů, rostlinných jogurtů, rostlinné alternativy smetany či dezertů nebo zmrzliny.

Jako základní suroviny při jejich výrobě používáme sóju, oves, rýži, kokos, mandle a lískové i kešu oříšky.

I při výrobě produktů na rostlinné bázi klademe důraz na naplňování nejpřísnějších standardů kvality a na očekávání našich spotřebitelů. Naše produkty neobsahují GMO, tedy geneticky modifikované organismy.

Záleží nám na tom, abychom se chovali zodpovědně vůči životnímu prostředí, a proto dbáme na to, aby naši dodavatelé surovin dodržovali etický kodex, a aby ingredience, které používáme v našich produktech, nepocházely z odlesněných oblastí.

Výhodou produktů na rostlinné bázi je, že pěstování surovin, ze kterých se vyrábějí, je méně náročné na půdu, vodu a má nižší emise uhlíku než živočišná výroba. Při sběru surovin se používá co nejméně vody a recyklace se využívá všude, kde je to možné.

Usilujeme o lokální zdroje surovin. Díky vědeckému výzkumu jsme dokázali vybrat správné odrůdy a techniky na pěstování subtropické plodiny sóji v relativně chladných zemích, jakými jsou Belgie a Nizozemsko.

 

Naše rostlinné produkty