Darování našich výrobků

Každoročně darujeme několik tun potravin těm, kdo to nejvíce potřebují. I v roce 2022 jsme spolupracovali s NEZISKOVÝMI ORGANIZACEMI. Darovali jsme 51 tun potravin uprchlikům z Ukrajiny. Zorganizovali jsme zaměstnaneckou sbírku pro rodiny z Ukrajiny a poskytli dětskou výživu těm nejmenším, speciální výživu pro ty, kteří trpí onemocněním PKU a ocitli se bez podpory a domova.

Červenému kříži za Českou a Slovenskou republiku jsme darovali 1 milion Kč. Pravidelně spolupracujeme s neziskovým sektorem: více než 180 ton potravin v hodnotě více než 10 000 000 Kč  pro rodiny a všechny, co se ocitli v tíživé situaci.

Darování našich výrobků – COVID-19

V souladu s vizí naší společnosti One Planet. One Health jsme se během koronavirové krize rozhodli výrazně pomoci ohroženým lidem a také podpořit lékaře, zdravotníky, hasiče, záchranáře a další klíčové profese, které jsou v boji s epidemií v první linii a bojují za nás za všechny. Během několika týdnů, kdy epidemie celou naši zemi trápila nejvíce, jsme tak darovali více než 85 tisíc kusů výrobků  Danone a Nutricia o celkové váze téměř 20 tun. Tato energie podpořila pracovníky několika desítek nemocnic, záchranných složek, ale i charit, azylových domů či domovů seniorů po celém Česku. Kromě toho věnovala Nutricia více než 2 800 ks tak cenných a nedostatkových ochranných štítů a roušek pracovníkům domovů seniorů a nemocnic po celé zemi. Naše společnost s pomocí lidem v nouzi nekončí a nadále v ní pokračuje.

Další zajímavé projekty

Více o společenské zodpovědnosti