Poslání a hodnoty

Již více než 100 let se snažíme přinést zdraví co
největšímu počtu lidí prostřednictvím potravin.

Danone se zrodilo v Barceloně

V roce 1919 v poválečné Barceloně chtěl Isaac Carasso pomoci dětem, které trápily nemoci trávicího ústrojí. Znal příznivé účinky konzumace jogurtu populárního na Balkáně, a proto vyvinul produkt založený na zdravotních benefitech fermentovaného mléka.

Proč naše společnost nese název Danone?

Na počest svého syna Daniela, kterého jeho rodina a přátelé volali „Danon“, Carasso nazval svůj nový produkt „Danone“. Dříve, než se rozšířil do obchodů s potravinami, se prodával v lékárnách.

Přečtěte si více na danone.com.

Poslání

Více než sto let se všechny aktivity společnosti DANONE zaměřují na podporu zdraví prostřednictvím výživy. Jsme věrní tomuto původnímu cíli a zákazníkům nabízíme chutné a kvalitní výrobky, které hrají důležitou roli v různých fázích jejich života.

Hodnoty

Humanismus
Lidé - ať už jde o zaměstnance, spotřebitele, dodavatele nebo obchodní partnery, všichni jsou v centru zájmu naší společnosti.
Otevřenost
Naše společnost je otevřená novým myšlenkám a nápadům, díky čemuž se neustále posouváme vpřed a inovujeme své produkty i aktivity.
Blízkost
Ve společnosti Danone máme empatický a otevřený přístup, díky čemuž vytváříme autentické a dlouhodobé vztahy s našimi spotřebiteli i partnery.
Nadšení
Jsme nadšení pro výrobu zdravých výrobků a neláká se výzev! Uznání našich zákazníků nám dává energii hledat nová řešení a neustále se zlepšovat.

Poznejte lépe společnost Danone

Danone v ČR

Danone ve světě