NOVINKA V RECYKLOVATELNÉM OBALU

Lahodná chuť, výroba v prvotřídní kvalitě a lokální suroviny s velkými kousky ovoce. To je nový DANONE JOGURT v ekologickém kelímku s příběhem nabádajícím k recyklací na zadní straně obalu. Jogurtová novinka naplňuje firemní strategii Jedna planeta. Jedno zdraví #One PlanetOne Health.

Lokální příchutě, výroba v ČR a recyklovatelný obal

Nový Danone jogurt má jedinečnou lahodnou chuť a je vyroben podle standardů kategorie v prvotřídní kvalitě bez přidaných umělých ingrediencí. Společnost Danone zvolila oblíbené příchutě jako jahoda, meruňka, čokoláda a dostupný je i bílý neochucený variant. Spotřebitelé se tak mohou těšit na jogurt s velkými kousky ovoce, vyrobený v českém závodě v Benešově, ke kterému se budou neustále vracet. Výrobek se bude vyvážet i na Slovensko a do Maďarska.

Máme jen jednu planetu, kterou musíme chránit, a proto výrobce zvolil recyklovatelný obal z polypropylenu (PP), který je 100% recyklovatelný.

Spotřebitelé očekávají od potravin více než jen nasycení

Trh s mléčnými výrobky se neustále mění, přičemž trh s jogurty tvoří více než 45% celkové mléčné kategorie a v porovnání s minulým rokem zaznamenáváme nárůst

okolo 1 %. Mnozí spotřebitelé se zaměřují na zdravější životní styl, což způsobuje, že více vyhledávají zdraví prospěšné potraviny. Očekávají výbornou chuť, dostupnost a zároveň se snaží vybírat si potraviny, které jsou udržitelné a šetrné k životnímu prostředí.

Více informací zde

Mohlo by Vás také zajímat