37 tisíc lahviček Actimelu pro seniory!

Darovali jsme více než 37 tisíc lahviček Actimelu seniorům do jedenácti domovů a dalších organizací pomáhajících seniorům. Díky spolupráci s nadací Krása pomoci Taťány G. Brzobohaté si dárek pro posílení imunity rozdělily domovy v Praze, Brně, Ostravě, v Českých Budějovicích i dalších. Akce pokračuje a v polovině února je vybráno dalších více než 15 tisíc lahviček.

#Senioři jsou v nynější situaci tou nejohroženější skupinou. Právě proto v předvánoční spotřebitelské soutěži jsme věnovali za každou registrovanou účtenku symbolických 21 lahviček Actimelu. Právě 21 dní je totiž třeba pro vytvoření zvyku, který může pomoci v péči o zdraví a imunitní systém. Lahvička Actimelu obsahuje třetinu doporučené denní dávky vitamínu D, vitamín B6 a 20 miliard probiotik L. Casei #Danone.

„Všichni víme, jak je pravidelné posilování imunity důležité a jsme rádi, že můžeme našim klientům Actimel nabídnout. Pomůžeme nejen jejich zdraví. Jistě je potěší i to, kolik lidí na ně myslí,“ uvedly Taťána G. Brzobohatá
a Michaela Stachová z Nadace Krása pomoci.

„V téhle době je potřeba, abychom táhli všichni za jeden provaz. Proto za každý registrovaný nákup Actimelu věnujeme 3týdenní zásobu lahviček seniorům. Podařilo se nám takto vybrat ve spolupráci s nadací Krása pomoci Taťány G. Brzobohaté na podzim 37 623 a v nové kampani už přes 15 tisíc lahviček Actimelu. Nejde jen o ochranu našich nejbližších. Každý z nás může pomoci tím, že ochrání své vlastní zdraví: důslednou hygienou, ochranou úst, ale i péčí o svou imunitu,“ uvedla brand manažerka Actimelu Natália Čížová.

Na webu Actimel.cz/soutez od 1. února do 14. března běží nové kolo sbírky. Počítadlo na stránkách přitom ukazuje, kolik lahviček Actimelu už jsme v novém roce společně pro seniory „vybrali“. Každá zaregistrovaná účtenka znamená 21 lahviček Actimelu pro nadaci Krása pomoci, zároveň je však šancí vyhrát tablet a jednou týdně
i notebook.