Zaměstnanci vyběhali až 40 000 produktů

Naši zaměstnanci běhali pro dobrou věc! Od 17. 9. do 18.10. 2020 se mohli zapojit do aktivity #BehsDanone, v jejímž rámci za každý proběhnuté 1 km věnovali 10 produktů lidem v nouzi. Celkově jsme společně vyběhali až 40 000 produktů!

#DanoneDay2020 #OPOHbyYou #TogetherStronger #MissioninAction

Naše #mléčnéprodukty, výrobky na rostlinné bázi i produkty dětské výživy darujeme institucím, které si v interním hlasování zvolili naši zaměstnanci. Jsou to nemocnice a domovy sociálních služeb.

Lenka, která je na pozici Trade Marketing Specialist v #Nutricia, prví den zaměstnanecké výzvy naběhala neskutečných 260 produktů. „Sport je pro mě zábava a zároveň ten nejlepší způsob relaxu, doplnění endorfinů a udržování svého těla ve zdravé kondici.  Běh s Danone považuji za skvělý projekt, který dává smysl jako dobročinná aktivita i jako způsob, jak stmelovat náš firemní kolektiv v této karanténní době. Baví mě sledovat výkony mých kolegů, mezi nimiž je spousta zdatných sportovců/běžců. Moc se těším na to, až budeme obdarovávat vybrané organizace našimi vyběhanými výrobky a doufám, že jich bude co nejvíce!“

Sledujte naši FB stránku a dozvíte se více aj o darování produktů!

Mohlo by Vás také zajímat