Společnost Danone podporuje zdravý životní styl a připravila fotbalové odpoledne pro děti

Praha, 29. září 2022 – Společnost Danone zorganizovala sportovní odpoledne na fotbalovém stadionu v Benešově, kde si mohli rodiče i jejich děti zasportovat, vyzkoušet si různé hry a nebo se podívat na zápasy mezi týmy SK Benešov a týmy složenými ze zaměstnanců Danone a továrny Schreiber Czech Republic, kde se některé produkty vyrábí. Akce proběhla 27. září.

 Akce se celkem zúčastnilo 300 účastníků, kteří si na připravených stanovištích mohli zasportovat a vyzkoušet svoji zdatnost. Na stáncích jednotlivých produktů, jako jsou Activia, Actimel, Hami, Kostíci nebo Alpro, se také zájemci dozvěděli spoustu informací, jak dodržovat zdravý životní styl a ochutnali nejnovější příchutě jogurtů nebo drinků. Ve fotbalovém utkání, které bylo také součástí programu, zvítězil tým trenérů z SK Benešov.

„V souladu s naším motem ‚Jedna planeta. Jedno zdraví.‘ inspirujeme ke zdravému životnímu stylu nejen prostřednictvím našich produktů, ale i konkrétních akcí. Sport dětí a jejich rodičů k tomu neodmyslitelně patří, a proto jsme rádi, že se nám ve spolupráci s naším partnerem SK Benešov a továrnou Schreiber Czech Republic povedlo uspořádat tak úspěšnou akci. Děkujeme všem, kteří si přišli zasportovat a upevnit své zdraví. Věříme, že další aktivity budou následovat,“ hodnotí Marián Jánoš, ředitel Danone pro Českou a Slovenskou republiku.

Firma Schreiber Czech Republic pro Danone v Benešově vyrábí oblíbenou značku jogurtů pro děti Kostíci, která je určená pro český a slovenský trh, a také jogurty Activia pro český, slovenský, maďarský a polský trh.