Nejlepší zaměstnavatel za rok 2020

Společnost #Nutricia získala titul Best Employer od světového lídra v oblasti řízení lidských zdrojů. Ocenění nejlepší zaměstnavatel České republiky za rok #2020 získala díky vytváření unikátní zaměstnanecké zkušenosti.

Ocenění #KincentricBestEmployers uděleno na základě dosáhnutí výjimečných výsledků v roce 2020. „Každý zaměstnanec nám dává zpětnou vazbu a v roce 2020 jsme se zaměřili zejména na well-being. I kvůli pandemii nabízíme pomoc prostřednictvím HR podcastů a od 1. března 2021 budou mít zaměstnanci možnost využít několika sezení s psychologem,“ uvedla Markéta Pfleger, Senior #HR Business Partner ve společnosti #Nutricia.
„Ve společnosti Nutricia máme mnoho mladých talentů, kterým se snažíme vytvořit prostor pro realizaci a růst. Myslíme také na jejich soukromé životy a v rámci rodičovské politiky umožňujeme různé benefity i pro otce, nejenom pro matky. Na druhé straně máme i zaměstnance, kteří jsou nám věrní více než 20 let a jenom společnou prací dokážeme zvládat i tak náročné období jako máme teď,“ dodává Pfleger. 

 „Jsem velmi rád, že společnost Nutricia získala titul Best Employer jako výjimečný zaměstnavatel, který chápe přínos vytváření unikátní zaměstnanecké zkušenosti a jsem přesvědčen, že jsme tohoto úspěchu dosáhli zejména díky našim zaměstnancům nejen v České republice, ale i na Slovensku,“ řekl Ing. Jan Beran, předseda představenstva společnosti #Nutricia.

V průběhu roku 2020 se o titul v České republice a na Slovensku ucházeli společnosti z různých odvětví.

Více informací zde!