Danone a Nutricia získali české ocenění „Hrdina boje s koronavirem“

#Danone a #Nutricia získaly české ocenění „Hrdina boje s koronavirem“ v rámci žebříčku Obdivovaných firem od CZECH TOP 100. Ocenění jsme získali díky pomoci lidem a institucím, kterou jsme poskytovali od začátku propuknutí epidemie. Darovali jsme více než 80 000 ks výrobků v celkové váze téměř 20 tun. Navíc #Nutricia věnovala 2 800 ks ochranných štítů a roušek nemocnicím a lidem v domovech seniorů.

#OnePlanetOneHealth #WeServeLife #TogetherStronger

„Jsem velmi rád za toto ocenění pro Nutricia. Je to ocenění pro všechny mé kolegy, kteří se spojili v složitém období a více než na sebe mysleli na těch nejděsivějších. Díky nim byly i v době lockdownu schopni dostat potřebné množství přípravků i pro ty nejrizikovější skupiny – senioři, nemocní i maminky. Na druhé straně zaměstnanci, kteří nemohli svou práci plně vykonávat, například z důvodu uzavření nemocnic, pomáhali jinak – šili roušky, sháněli ochranné prostředky,“ uvedl Jan BERAN člen představenstva Nutricia a.s.

„Toto ocenění patří našim lidem, na kterých jsme hrdí. Naši zaměstnanci sami chtěli pomáhat, což nás velmi potěšilo. Díky nim se podařilo pomoci lidem, kteří to nutně potřebovali,“ řekl Marián Jánoš, Managing Director Danone pro Česko, Slovensko a Maďarsko.