ALPRO má nový krémový nápoj v ekologickém obalu!

Značka #Alpro uvedla na trh novinku v podobě kokosového a mandlového krémového nápoje v ekologickém obalu. Láhev je vyrobena z 50 % z recyklovatelného rPETu. Odhadovaný počet prodaných produktů v novém obalu je 2 tuny za měsíc. Česko a Slovensko patří mezi první země, kde se novinka začala prodávat. Po nás následovalo Maďarsko.

#OnePlanetOneHealth 

„rPET je 100% recyklovatelný a myšlenka, že se z láhve stane opět láhev se nám velmi líbí. Neustále pracujeme na zvýšení podílu rPET v našich obalech. Zatím nás limituje dostupné množství tohoto materiálu na trhu. Zároveň se však snažíme vymyslet způsob, jak nahradit tenkou vrstvu nylonu udržitelnějším materiálem,“ uvedla Barbora Horníková, brand manažerka značky #Alpro.

Na inovacích produktů značky #Alpro se neustále pracuje. Důkazem je i nedávný úspěch v České republice, kdy výrobek #ALPRO rostlinný kávový nápoj se sójou a karamelem získal ocenění v sedmém ročníku soutěže Cena Potravinářské komory ČR o nejlepší inovativní potravinářský výrobek. Caffé #Alpro bylo oceněno v kategorii „potraviny pro zvláštní výživu“, kde bylo odbornou porotou vyhodnoceno jako jeden ze tří nejlepších výrobků z výrobků středních a velkých podniků.

Mohlo by Vás také zajímat